Fanklub Uzytkownikow RENAULT Elblag www.FUREL.ELBLAG.pl
Fanklub Uzytkownikow RENAULT w Elblagu

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ksiazka napraw do Laguny [Sprzedam]

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.FUREL.ELBLAG.pl Strona Główna -> Sprzedam-Kupie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kroll
Gość
Gość

PostWysłany: Czw Maj 18, 2006 10:35    Temat postu: Ksiazka napraw do Laguny [Sprzedam] Odpowiedz z cytatem

Witam,

Sprzedam ksiazke napraw do Laguny wyd. Haynes (zaden tam skan czy cos takiego ) Smile . Ksiazka obejmuje roczniki 1994-2000r. Silniki benzynowe: 1.6l, 1.8l (1783, 1794), 2.0l (1948, 1998) oraz diesle: 1.9l, 2.2l (z turbo i bez). Cena 80pln. Kontakt: berni440@wp.pl , 505098311.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tommi
Gość
Gość

PostWysłany: Czw Maj 18, 2006 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest oczywiscie w jez. polskim mam nadzieje Wink

Jak cos to sie odezwe, narazie mam wydrukowana tylko ksiazke obslugi Smile
Hans
Gość

PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 19:50    Temat postu: instrukcja Odpowiedz z cytatem

Cześć kolego ! Ciekaw jestem czy ta twoja książka napraw dotyczy tylko napraw silników czy też pozostałych elementów nadwozia, podwozia elektryki itp. oczywiście ze schematami i po polsku.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 19:55    Temat postu: Re: instrukcja Odpowiedz z cytatem

Hans napisał:
Cześć kolego ! Ciekaw jestem czy ta twoja książka napraw dotyczy tylko napraw silników czy też pozostałych elementów nadwozia, podwozia elektryki itp. oczywiście ze schematami i po polsku.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.FUREL.ELBLAG.pl Strona Główna -> Sprzedam-Kupie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: