Fanklub Uzytkownikow RENAULT Elblag www.FUREL.ELBLAG.pl
Fanklub Uzytkownikow RENAULT w Elblagu

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Winda dla rodziców

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.FUREL.ELBLAG.pl Strona Główna -> Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natkawal76
1st gear
1st gear

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 10:13    Temat postu: Winda dla rodziców Odpowiedz z cytatem

Kiedyś nawet nie myślałam o takim czymś jak winda w domu, jednak pewnie większość z Wam ma problemy ze swoimi rodzicami na starość. Nie mogą swobodnie chodzić lub sprawia im to dość duży problem. Dlatego zdecydowałam się aby im pomóc i zmontować http://centralrentacar.pl. Popisałam do kilku firm i otrzymałam wycenę. Nie jest to tanie jednak na potrzeby domowe nie są one również tak skomplikowane jak w przypadku wind w szpitalach lub hotelach. Wybrałam jedną z firm i muszę powiedzieć, ze winda sprawuje się super. Od teraz rodzice mogą jak dawniej korzystać z domu zarówno jej dolnej jak i górnej część. Montaż przebiegł sprawnie, szybko i ekipa wiedziała co robi co było dla mnie najważniejszy żeby jak z niektórymi pseudo fachowcami nie musiałam się kłócić. Jeśli zastanawiacie się nad takim rozwiązaniem polecam. Pamiętajcie tylko ze do tego potrzeba ludzi z doświadczeniem a nie takich, którzy dają najtańszą ofertę na rynku i za wszelką cenę chcą pozyskać klienta. Rodzice zadowoleni, ja również bo troszkę obowiązków mi odeszło, a przede wszystkim są znowu samodzielni a nie zależni od innych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Chandra8
Gość
Gość

PostWysłany: Nie Lip 07, 2019 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to zło konieczne które muszę ponieść z powodu braku czasu i okrojonego budżetu Sad

จีคลับ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kauffmann
1st gear
1st gear

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 08:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parents provide everything which their children-required, no matter the financial budget is low or high they always help children want to see them happy. I have to check https://www.e-architect.co.uk/articles/10-best-universities-for-interior-design-degree site which is sharing such a wonderful techniques. I am impressed by the author because our parents deserve everything that makes them happy and comfortable in old age. Building an elevator for your parents at home is a great thought, I am very inspired by you and I want to thank you for this fabulous article.
Powrót do góry
Jarreczek1
1st gear
1st gear

PostWysłany: Pią Sie 16, 2019 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama ma bardzo straszne problemy z kończynami
Powrót do góry
RemualD
1st gear
1st gear

PostWysłany: Nie Sie 25, 2019 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto montować takie windy Smile
Powrót do góry
ZbiegNIEwo
1st gear
1st gear

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim rodzicom taka winda na pewno by się przydała.
Powrót do góry
MaksymalnyMaks
1st gear
1st gear

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 08:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś ma problemy z chodzeniem albo chorobę stawów to na pewno taka winda się przyda Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.FUREL.ELBLAG.pl Strona Główna -> Ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: