Fanklub Uzytkownikow RENAULT Elblag www.FUREL.ELBLAG.pl
Fanklub Uzytkownikow RENAULT w Elblagu

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

MEGAzlot 2007 podsumowanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.FUREL.ELBLAG.pl Strona Główna -> MEGAzlot Elblag Lato 2007
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
blondas
4th gear
4th gear

PostWysłany: Czw Lip 19, 2007 07:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witajcie...
to byl moj drugi mega zlot i dla mnie byl drugi raz udany...
co prawda mimo ze mam 2 renowki przyjechalem fiatem ale za rok sie poprawie...obiecuje...
co do podsumowania....
jak juz ktos napisal nie byla to miedzynarodowa impreza niczym euro 2012 na ktorej wszystko musi byc idealnie ...
krytyka jest potrzebna ale nie wyssana z palca...
co do zarzutu ze zlot powinien byc 2 dniowy...przeciez byl...
staram sie odwiedzac w miare wszystkie zloty marki Renault ale mega to jedyny gdzie czuje sie jak w rodzinie mimo ze daleko mi do Elblaga...
czuc zajebiscie mila atmosfere i niesamowita goscinnosc o ktorej nie ma mowy na jakim kolwiek innym zlocie spod znaku pikura na przyklad...
co do "goscia"
powinien pomuc zorganizowac nastepny zlot od podstaw i sam zobaczy jaka zajebista robote drodzy furelowicze zrobiliscie...
ja to rozumiem gdyz sam organizuje juz 2 zlot w fan klubie R25 i wiem ile to kosztuje poswiecenia,czasu i wlasnej kasy ktorej nikt Ci przeciez nie odda...
ale przeciez to sie robi dla idei a nie poklasku...
w technikum krytykowalem babska gazetke i wysmiewalem ile sie da...dziewczyny sie wku...ly i powiedzialy zrob lepsza....
zrobilem...a co!!!
tyle ze nikt jej nie kupil... Laughing
tak samo z tym zlotem....niech drogi user "gosc" zrobi cos sam a zobaczy jak to sie je....

w przyszlym roku proponowal bym wam drodzy organizatorzy tylko mala nalepke pamiatkowa cobyscie wyprodukowali ze zlotu na autko...moze to dobry pomysl a moze zly sami ocencie..tak czy siak mi sie podobalo i za rok mozecie na mnie liczyc Very Happy

p.s. zgadzam sie ze impreza mogla by sie odbywac 2 razy w roku.. na jesieni tez bym przyjechal Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
basenji
6th gear
6th gear

PostWysłany: Czw Lip 19, 2007 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
w przyszlym roku proponowal bym wam drodzy organizatorzy tylko mala nalepke pamiatkowa cobyscie wyprodukowali ze zlotu na autko...moze to dobry pomysl a moze zly sami ocencie..tak czy siak mi sie podobalo i za rok mozecie na mnie liczyc

Chyba jest to dobry pomysł.
Co do 2-krotnego zlotu topomysł świetny ale nie do zrealizowania.
zdrówko Laughing

www.tomaszstezala.pl
Powrót do góry
Kubex
5th gear
5th gear

PostWysłany: Czw Lip 19, 2007 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co fakt to fakt Very Happy a nalepki Smile ?hm...w sumie to nie jest taki zły pomysł Very Happy będzie pamiątka na przysłowiową "walizkę" Very Happy
blondas
4th gear
4th gear

PostWysłany: Czw Lip 19, 2007 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na mojej reni naklejki wygladaja tak...
dla wielu festyniarsko ale to jedyny tuning ktory akceptuje w reni Laughing

Powrót do góry
MaTeK
4th gear
4th gear

PostWysłany: Czw Lip 19, 2007 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

blondas
następnym razem mógłbyś przyjechać ta renią Very Happy super autko Smile

Renault 21 1.7 GLT /73KM/ (I MISS YOU Sad )
Ford Fiesta 1.4 /70KM/
Ford Sierra kombi 2.0 OHC /115 KM/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rosa
Admin

PostWysłany: Czw Lip 19, 2007 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

blondas... wszystko sie zgadza, ale wiesz... w tym roku zabraklo czasu aby nawet uderzyc do firmy, ktora robila nam naklejki aby za ich logo na wjazdowce nam to zrobili... Za rok sie poprawimy Smile)
Bizon
4th gear
4th gear

PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 06:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

naklejka okolicznościowa to bardzo fajna rzecz, mam ich juz kilka i traktuję je tak jak dobre fotki ze zlotów, bo zawsze jest co wspominać

=> kiedyś Laga 1, teraz Laga 2 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondas
4th gear
4th gear

PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na nastepy zlot moge wam pokazac kilka projektow i wyprodukowac...
dla mnie to pikus...potrzebuje tylko kilka dni Wink
Powrót do góry
blondas
4th gear
4th gear

PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MaTeK napisał:
blondas
następnym razem mógłbyś przyjechać ta renią Very Happy super autko Smile

hmmm...nie wiem czy to dobry pomysl bo jak baccara wpadne to wszystkie konkurencje powugrywam i znowu bedzie ze zlot ustawiony hihihihihihihihihihi Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

p.s.

zrobilem dzis w garazu Wink
Powrót do góry
Mincek
6th gear
6th gear

PostWysłany: Nie Lip 22, 2007 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja wrocilem z URLOPU Very HappyVery HappyVery Happy i tak czytam czytam i sie wypowiem niegrzecznie..

GOSCIU przestan CENZURA farmazony !!!! jakie CENZURA ustawianie wynikow ?? jakie faworyzowanie swoich ?? czy Ty wiesz o czym piszesz ?? (sorki FUREL`owicze ze sie tak wyzywam, ale poprostu upust mojej energii tez moosi przejsc)

1. sprawa, jak koledzypisali to nie jest zlot na miare euro 2012 tylko zlot, ktory organizuje NAMIASTKA kilku znajomych osob, z BARDZO ograniczonym funduszem...
2. sprawa, jesli mowisz ze byly oszustwa daj 1 (slownie: jeden) przyklad na to iz Ty masz racje !!
3. sprawa, farowyzowanie no no, to pojechales po bandzie zwrociles uwage kto zajal pierwsze miejsce w wyscigu rownoleglym, ?? zwrociles uwage kto pozajmowal miejsca w CAR AUDIO ?? (1 miejsce AUDI 2 miejsce RENAULT (ale on byl ustawiony) 3 miejsce GOLF)
4. sprawa, naprawde ciezko jest to wszystko ogarnac i za NIEDOPATRZENIE przy potracaniu pacholkow, ktorych nie widzielismy BARDZO PRZEPRASZAM i za kare staje w kacie... (moge tylko napisac iz na placu organizatorow bylo hmmm chyba 8 osob (jesli kogos pominalem przepraszam) plus jedna ktora dodatkowo sedziowala car audio.

oczywiscie wszystkie sugestie, ktore choc troche maja realizmu, badz popartych dowodami rzeczy rozpatruje i przyjmuje z pokora. Osobiscie jako organizotor moge wprost powiedziec ze naprawde moglo to by byc DUZO lepiej, jednakze do tego potrzeba by bylo przynajmniej z 5 osob jeszcze KTORYCH NIE MAMY (to tak nawiasem).

a teraz skoro juz nie masz zadnych lekcji do odrobienia, umyles tacie auto, napisz cos konstruktywnego... (i nie bierz ze mnie przykladu bo ja tak nie postepuje... )

p.s.
za malo Ci miejsca na pl. jagiellonczyka bylo ?? ja tam jeszcze smialo bym 10 aut upchal..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
blondas
4th gear
4th gear

PostWysłany: Nie Lip 22, 2007 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mincek napisał:

3. sprawa, farowyzowanie no no, to pojechales po bandzie

jesli "gosciu" chcesz zobaczyc prawdziwe faworyzowanie to pojedz na zlot pikura do borek za rok i zobacz kto dostanie puchar za najladniejsze autko zlotu...
zapewne bedzie to zolte renault megane kolegi Rysia Wink

swoja droga maga zlot to obok french day w będgoszczy jest najfajniej zorganizowana impreza tego typu pod znaczkiem renault Wink
Powrót do góry
Jewel
2nd gear
2nd gear

PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
Miło było i szkoda, że się skończyło.
Gratulacje dla ekipy FURELa za organizację imprezki ( nie tylko tej niedzielnej ). Cała nasza ekipa bawiła sie wspaniale.
Co do organizacji to na każdej imprezie są jakieś małe wpadki i nie ma ich co teraz rozwlekać, tylko trzeba wyciągnąć wnioski, żeby było jeszcze lepiej za rok ( ogłaszanie czasów podczas konkurencji sprawnościowych jest bardzo dobre - motywuje pozostałych uczestników i informuje widzów )

Dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia na kolejnym MegaZlocie

Jako "członek" Very Happy ekipy kujawsko-pomorskiej przyłączam się do opini Bizona.

Do zobaczenia za rok!!!!

Pozdrawiam z G-dza.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
apac51
Gość

PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 21:28    Temat postu: opinia Odpowiedz z cytatem

Przyjechałem na MEGAzlot żeby popatrzeć na najnowsze modele Renaultów wystawionych przez sponsora ale się srodze zawiodłem.
Czytałem w necie o konkurencjach i chciałem zobaczyć co ma najlepszy samochód w konkurencji car audio - nie zobaczyłem nic bo było tylko odczytanie wyników.
To samo z tuningiem i całą resztą konkurencji.
Zwycięzcy poszczególnych konkurencji powinni podjeżdżać swoimi furami.
Wszyscy obserwatorzy powinni usłyszeć za co auto zdobyło poszczególne miejsce.
Można by było potem podejść do auta i popatrzeć. Myślę że każdy zwycięzca z chęcią udzielił by odpowiedzi na kilka pytań.
P.S.
Zdobyłem w nagrodę - domyśliłem się że to jakaś końcówka tłumika - i nie potrafię wejść na stronę sponsora KM Tłumiki sportowe żeby zobaczyć co z tym trzeba zrobić. Jak naciskam na dole strony głównej to komp nie może znaleźć serwera.
Pozdrawiam i postaram się śledzić forum FURELa
Powrót do góry
basenji
6th gear
6th gear

PostWysłany: Sob Lip 28, 2007 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.malon.pl to adres do KM.
Zapewne to co piszesz można by ewentualnie zastosować w przyszłości.
zdrówko Smile

www.tomaszstezala.pl
Powrót do góry
pR0SiAczek
6th gear
6th gear

PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

basenji napisał:
www.malon.pl to adres do KM.
Zapewne to co piszesz można by ewentualnie zastosować w przyszłości.
zdrówko Smile

bardzo bym chcial zeby to wygladalo o niebo lepiej, ale liczebnosc organizatorow nie pozwala zrobic wiecej niz bylo zrobione
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.FUREL.ELBLAG.pl Strona Główna -> MEGAzlot Elblag Lato 2007 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Skocz do: