Fanklub Uzytkownikow RENAULT Elblag www.FUREL.ELBLAG.pl
Fanklub Uzytkownikow RENAULT w Elblagu

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Megane I hb
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.FUREL.ELBLAG.pl Strona Główna -> Tuning
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kubex
5th gear
5th gear

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chce się kłócić ale widzę tutaj że p.Tomek uważa że jeśli ktoś nie posiada swojego auta to nie zna się na tuningu?Nie chcę tutaj nic mówić ale poczułem się urażony...Może źle to odebrałem ale niestety taka jest prawda...a co do lotki Mr. Green to nie jestem do końca przekonany czy jest to dobre rozwiązanie...mi osobiście się ona nie podoba bo burzy stylistykę auta...jeśli coś ma powodować że auto lepiej trzyma się drogi to tylko spojler...bo chyba nic innego...
rosa
Admin

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kubex napisał:
Nie chce się kłócić ale widzę tutaj że p.Tomek(dobrze powiedziałem?)uważa że jeśli ktoś nie posiada swojego auta to nie zna się na tuningu?Nie chcę tutaj nic mówić ale poczułem się urażony...Może źle to odebrałem ale niestety taka jest prawda...

Zle to odebrales Very Happy Tomek pisal do mnie i do pROSiAczka konkretnie, no i po czesci do Mincka Very Happy
pR0SiAczek
6th gear
6th gear

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja nie wiem czy zle odebral, bo skoro nie ma auta to tym bardziej nie moze byc obeznany i doswiadczony w praktyce tuningu...

ja bym tylko chcial jedna rzecz powiedziec: nie ma czegos takiego jak idealny tuning - i tu mnie pojada spece (bo przeciez to ich gusta i przekonania wyznaczaja trendy i standardy) i kazdy domorosly tuner (bo on przeciez robi ze swoim autem wszystko co najlepsze wg wlasnego stylu i poczucia estetyki).

i tu tkwi sedno sprawy bo "moje zdanie jest bardziej mojsze niz twoje" Razz

mi wystarczy ze mam biale kierunki elegancko pasujace do kolorku autka Smile a niemal 99% SC ma pomaranczowe Razz jak ktos chce miec niepowtarzalny woz to niech go sobie sam skonstruuje - jest szansa ze nikomu wiecej nie przyjdzie do glowy identyczna konstrukcja
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Streetracer
2nd gear
2nd gear

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, że się wtrącam, ale... Na temat tuningu wiem wiele i jestem na bieżąco z wszystkimi trendami, ponieważ jest to moja poniekąd pasja. Jeśli chodzi o Pana Basenji to przykro mi, ale dysponując takimi środkami (taka megi nie kosztuje 300 złotych) odwalił kicz na kółkach. Zrobił swoistego plastexa rodem z lanserskich bmw e30 spod wiejskich dyskotek. Jego wcześniejszy twór... Żal patrzeć... I niestety Panie Basenji nie chce Pana obrażać, ale za znawce uważać się Pan nie może, a to coś nad tylną szybą megi ze zdjęcia jest obleśne... Allegro style czy jakoś tak. I tutaj podzielam zdanie kolegów Rosy i Prosiaczka. I zapewne ktoś usunie mój post, ale po prostu nie mogę znieść wypowiedzi na temat tuningu Pana Basenji... A tak poza tym to pozdrawiam Fureli Smile
basenji
6th gear
6th gear

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rosa - twoja wersja tuningu jest na zycher specjalna.
Mincek - ciemno czerwona laga z charakterystycznymi znaczkami z tyłu - wyjazd z Myliusa w Ogólną. Dochodziłem do przystanku tramwajowego..... Laughing Laughing Laughing
A górna lotka to naprawdę niezły pomysł.
Zdrówko

www.tomaszstezala.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mincek
6th gear
6th gear

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 06:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Streetracer, troche za ostro pojechales, ale kazdy ma swoje zdanie, ja go do konca nie podzielam. Choc sie po czesci zgadzam, Tomek doskonale wie ze mi sie Meganka nie podoba i ze nie wszystkie przerobki mi sie podobaja....

Tuning to rzecz gustu i kazdy tuninguje dla siebie, nie dla ogółu, przynajmniej tak mi sie wydaje...

Kubex, takze w wiekszosci popieram Twoje zdanie.... a moje "nie znasz sie" jest pewnym tekstem rzuconym do mnie wlasnie w sprawie tuningu....

Rosa, ja Twojego tuningu nie popieram tak do konca Very Happy

Prosiaczek, zgadzam sie z Toba Very Happy

Basenji, ale pisk opon ?? nie kojarze....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rosa
Admin

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe... kazdy tuning jest inny Wink)

Streetracer - nikt tego postu nie usunie... masz prawo do swojego zdania, a wg mnie Twoja wypowiedz miescila sie jeszczw w ramach "do przyjecia" Smile Jednak nie zgadzam się z Twoim zdaniem bo wg mnie Megi Tomka wyglada calkiem fajnie... delikatne wstawki zewnatrz, spore zmiany w srodku... jak dla mnie OK.
Kubex
5th gear
5th gear

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie i tutaj są rożnice.Nie będe ściemniał że Megi p.Basenjiego mi się nie podoba bo jest fajna.Delikatne zderzaki i felgi dodające szyku są przynajmniej z mojej strony fajnym kompletem i zasługują na uznanie Wink A że każdy inaczej interpretuje słowo tuning to już kwestia gustu Smile
Jeden lubi JDM drugi CULT trzeci ROST itd.itd. Więc nie ma się co gotować Wink
A poza tematem to widzę wielowątkowość jednego tematu Very Happy
spacetur
3rd gear i jakas predkosc w koncu :)
3rd gear i jakas predkosc w koncu :)

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tuningu tak jak we wszystkim trzeba mieć umiar, gdy przesłodzimy stanie się mdłe, generalnie nie trawie spojlerów większych od dachu auta zwłaszcza gdy prędkość max tego pojazdu to około 130km/h, zderzaków "targanych" po glebie, wydechów od Corvette 5,4 litra wsadzonych do fiesty 1,1i, brewek na pół reflektora (to w sumie jak jazda nocą w przyłbicy spawalniczej), "papci" które wystają 20cm za nadkola itp, uważam też jest sporo aut których faktycznie nie da wiele poprawić i trzeba fachowca by nie go nie zniszczyć Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pR0SiAczek
6th gear
6th gear

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to kazdy pojechal po kazdym a przy okazji z wszystkimi sie zgodzil Very Happy

dla mnie tuning konczy sie na zakupie clio rs Smile

a megi basenjiego: na pewno nie przykuwa wzroku jakims kiczowatym jaskrawym kolorem, akurat na delikatne zmiany zewnetrzne (ktore w moim odczuciu sa jednoczesnie maksimum jak i minimum dla tunerow) wybralbym megane 2 kombi Smile

zreszta z tuningiem aut jest jak z mieszkaniami w bloku - kazde takie samo a jednak kazde zupelnie inne. jedno jest pewne ze podoba sie nam to w ktorym wlasnie mieszkamy!

mi sie podoba to autko i nic w nim nie zmienie Razz

basenji
6th gear
6th gear

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To kiedy je kupujesz?
Zdrówko Laughing

www.tomaszstezala.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pR0SiAczek
6th gear
6th gear

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedy spuszcza cene do 29000 Smile czyli zwyklej ceny netowej...
notowania
gwarancji mi nie daja zadnej, wiec nie widze powodu zebym placic mial wiecej niz rynkowa
Mincek
6th gear
6th gear

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yyyyyy...... 3.0 V6 ??? szacuneczek Very Happy

Powrót do góry
Kubex
5th gear
5th gear

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3 litrowa widlasta 6 Shocked ?Pozytywka Very Happy ale to nie zmienia faktu że jeżdże takim po byłki Wink wiecie dla mnie ta dyskusja na temat tuningu jest już wyczerpana bo nie zmienimy poglądów drugiej osoby Wink natomiast jest to temat na nocną posiadówke Very Happy gdzie mamy mnóóóóóóóóóóóóóóóstwo czasu na dyskusje Very Happy
pR0SiAczek
6th gear
6th gear

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mincek - czas sie ustatkowac Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.FUREL.ELBLAG.pl Strona Główna -> Tuning Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: