Fanklub Uzytkownikow RENAULT Elblag www.FUREL.ELBLAG.pl
Fanklub Uzytkownikow RENAULT w Elblagu

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

To juz przeszłość
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.FUREL.ELBLAG.pl Strona Główna -> MEGAzlot Elblag Lato 2010
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
basenji
6th gear
6th gear

PostWysłany: Nie Lip 18, 2010 16:50    Temat postu: To juz przeszłość Odpowiedz z cytatem

Odbył się.

oraz

And

Czekamy na oceny. Negatywy i pozytywy.
zdrówko

www.tomaszstezala.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wyckosky
2nd gear
2nd gear

PostWysłany: Nie Lip 18, 2010 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pogoda jak zwykle wam dopisała ja noga w gipsie wiec nie mogłem się pojawić Crying or Very sad

Astra' la vista bejbe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
koza
4th gear
4th gear

PostWysłany: Pon Lip 19, 2010 07:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym słowem czekamy na lincz.... Very Happy
Tomek_RSi
1st gear
1st gear

PostWysłany: Pon Lip 19, 2010 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozytywy:
Arrow dwukrotny przejazd na próbie sprawnościowej - tak zawsze powinno być, bo pojedynczy o niczym nie świadczy; A co do wyłaniania zwycięzcy - oba podejścia są OK (zastosowanie sumy przejazdów promuje stabilniejszego kierownika (równiejszego), a wybór lepszego czasu z dwóch - pozwala zaryzykować; na Megazlocie akurat mieliśmy to drugie)
Arrow slalom równoległy ze zmianą toru przy każdym "pojedynku" - tak zawsze powinno być, bo warunki niekoniecznie muszą być takie same
Arrow humorystyczny konkurs Razem do celu Wink
Arrow nie ma wpisowego a są nagrody rzeczowe (nie piszę o reklamówkach z gadżetami). Jak usłyszałem, że CH Ogrody odpłatnie udostępnia miejsce, to patrząc na organizację całego megazlotu - osoby angażujące się muszą być mocno "w plecy". Aby nie wylać megazlotu z kąpielą to może symboliczne wpisowe na każdą konkurencję sprawnościową oddzielnie i już będzie na pokrycie czegoś (najlepiej z opcją "taniej przy wcześniejszym przelewie i zgłoszeniu udziału").
Arrow dużo się działo, jeżeli ktoś chciał. Mimo chęci nie zdążyłem się przejechać na trolejach (poza konkursem), bo w zasadzie nie było jak wygospodarować czasu. Może next time.

Co do pierwszych dwóch pozytywów zdaję sobie sprawę, że mieliście jako organizatorzy więcej czasu z uwagi na mniejszą liczbę aut, ale z tych podwójnych przejazdów nie rezygnujcie!

Poprawiłbym:
Arrow informowanie o następnych konkursach. Nawet jeżeli są poślizgi/przyspieszenia. Powtarzać wielokrotnie i do znudzenia, że najbliższa konkurencja jest o godzinie XX (zamiast, że jest za YY minut). Ewentualnie korygować w trakcie.
Arrow zaangażowanie organizatorów w zmianę pogody (chyba sami grzesznicy, albo grzesznicy bez spowiedzi) ... Twisted Evil

Podusmowując - po raz kolejny bardzo mi się podobało.
Dziękuję i do zobaczenia za rok!
- O! Widzę, że kupiłeś sobie Golfa. - Nie, wygrałem. Była to druga nagroda w loterii.
- A to co w takim razie było pierwszą? - Worek kartofli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prosiaczek231
1st gear
1st gear

PostWysłany: Pon Lip 19, 2010 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki dla całej ekipy FUREL za organizację imprezy i zaproszenie. Było bardzo fajnie, pogoda tak jak w zeszłym roku nie dopisała (można sie przyzwyczaic). Warto było zrobic te 500km w dwie strony aby tam z wami byc Very Happy Very Happy
koza
4th gear
4th gear

PostWysłany: Pon Lip 19, 2010 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

się zaczęło ale to już chyba taka tradycja Very Happy
http://www.portel.pl/artykul.php3?i=44227&ns=1
Tomek_RSi
1st gear
1st gear

PostWysłany: Pon Lip 19, 2010 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"organizatorzy sami są uczestnikami w tych konkursach i sami biorą nagrody- zwykły człowiek nie ma szans- byłam tam to wiem. Żenada!"
Uwielbiam takie teksty Wink Chyba ktoś widząc renaultowy ROMB od razu przypisuje danemu uczestnikowi łatkę organizatora. Ale na to już nie ma rady.
- O! Widzę, że kupiłeś sobie Golfa. - Nie, wygrałem. Była to druga nagroda w loterii.
Powrót do góry
basenji
6th gear
6th gear

PostWysłany: Pon Lip 19, 2010 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Dzienniku Elbląskim jest notka a w TV -Elblag dośc duży i ciekawy materiał filmowy.
http://www.tv.elblag.pl/
Zdrówko

www.tomaszstezala.pl
Powrót do góry
Mincek
6th gear
6th gear

PostWysłany: Pon Lip 19, 2010 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co jak co, ale material z vectry mi sie podoba Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomek_RSi
1st gear
1st gear

PostWysłany: Pon Lip 19, 2010 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

basenji napisał:
W Dzienniku Elbląskim jest notka a w TV -Elblag dośc duży i ciekawy materiał filmowy. http://www.tv.elblag.pl/ Zdrówko

odpowiedzi na banalne pytanie prowadzącego "czym Was urzekły renówki" daję 10/10 pkt Wink gratuluję refleksu.
Powrót do góry
blondas
4th gear
4th gear

PostWysłany: Pon Lip 19, 2010 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najbardziej spóżniony ale zadowolony że był...
przynajmniej jestem poza podejrzeniem że to ja już 2 rok deszcz przyworzę...
p.s. trasa Elbląg-Płońsk 5h w tym okołoo 40 km w korku
Powrót do góry
Komar
1st gear
1st gear

PostWysłany: Pon Lip 19, 2010 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje, ze po raz kolejny, moglem byc na najlepszym zlocie jaki jest organizowany, pod kazdym wzgledem, klimatu i organizacji zawodów, jesteście bezkonkurencyjni i najlepsi

a te glupie komentarze, sa zenujace i smieszne, bylem tam i gowno potrafilem zrobic swoim autem, nie ogarniam swojej fury tylko wstyd mi sie do tego przynac - tak powinno byc napisane, ale ktos nie mial odwagi, wiec jak polska tradycja nakazuje lepiej zrzucic na kolesiostwo i przekrety...

aaaa, i chcialbym sie dowiedziec, czyj byl pomysl z tym piciem coli przez slomke Confused w przyszlym roku dam mu do wypicia 0,2 finki w ten sposob, mysle, ze reakcja bedzie prawie jak moja Very Happy

p.s.Prosiaczek, nie jechałes dzis przypadkiem w okolicach godz 22 do gorzowa droga nr 22 Confused
Powrót do góry
koza
4th gear
4th gear

PostWysłany: Wto Lip 20, 2010 06:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

blondas napisał:

p.s. trasa Elbląg-Płońsk 5h w tym okołoo 40 km w korku

A mi trasa z parteru na drugie piętro zajęła jakieś dobre 15min i tak się wczoraj zastanawiałem czy był taki korek na schodach czy byłem trochę przemęczony Very Happy
Shymek
1st gear
1st gear

PostWysłany: Wto Lip 20, 2010 06:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również dziękuję organizatorom za świetną imprezkę izaangażowanie .

Plusów całe mnóstwo więc nie będę ich wymieniał Wink ale pokuszę się okilka rzeczy które można by poprawić:

1. POGODA!! (heheheh tak tak wiem że to nie od was zależy Twisted Evil )
2. Nagłośnienie -> 20 metrów od namiotów już prawie nic nie słychać...
3. Formularz oceny tjuningu -> sporo startuję w poważnych imprezach tuningowych i na ten temat mogę sporo doświadczenia przekazać:
- zabudowa bagażnika jak najbardziej powinna być oceniana (nie jak gra a jak wygląda)
- różne elementy oceniane na plus niepowinny być tak oceniane bo nie do każdego auta to pasuje. Wystarczyło by z listy oceny zamontować wszystko co było wypisane i wygrana w kieszeni! Brewki czy podświetlenie podwozia dawno wyszły z mody Wink tak samo jak lambodors itp. Często wyżej punktowany jest performance (markowe produkty) niż kupa laminatu na zewnątrz.
4. Jeśli organizatorzy pokazują przejazdy pokazowe przed konkurencją to nie mogą się co chwila mylić Razz W ferworze walki jak najbardziej jest to dozwolone hehe

Jak sobie coś przypomnę to dopiszę Wink Smile

Pozdrawiam wszystkich organizatorów i uczestników -> do zobaczenia za rok -> 3Miasto wywiezie jeszcze wiecej co nie będzie posądzania że organizatorzy zgarniają nagrody Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
pR0SiAczek
6th gear
6th gear

PostWysłany: Wto Lip 20, 2010 07:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komar napisał:
p.s.Prosiaczek, nie jechałes dzis przypadkiem w okolicach godz 22 do gorzowa droga nr 22 Confused

jechałem, ok. 22 byliśmy gdzieś między dobiegniewem a strzelcami

dzięki wszystkim za opinie i uwagi, to naprawdę bezcenne. szczegolnie uwagi majace na celu poprawe w aspektach ktore w Waszej opinii lezaly.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.FUREL.ELBLAG.pl Strona Główna -> MEGAzlot Elblag Lato 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: